Jakich materiałów eksploatacyjnych potrzebujesz?

Konica Minolta, w związku ze swoją innowacyjnością i zaawansowanymi technologicznie produktami, oferuje również wiele nowoczesnych rozwiązań pod względem materiałów eksploatacyjnych.

Podstawowym materiałem eksploatacyjnym są oczywiście tonery do kserokopiarek. Wysokiej jakości tonery firmy Konica Minolta pozwalają na wykonanie nawet ponad 20 000 i 30 000 kopii przy standardowym 5-procentowym pokryciu strony. Gwarantuje to możliwość długotrwałego użytkowania tonera i wysoką jakość druku bez konieczności jego wymiany.

Materiałem, który współpracuje z tonerem w wielu drukarkach laserowych, jest oczywiście bęben. Regularna wymiana pojemnika na zużyty toner przedłuży żywotność wszystkich materiałów eksploatacyjnych. Wszystkie te materiały eksploatacyjne są dostępne w naszej ofercie.

Wysokiej jakości zamienniki

Często podkreślamy, że warto stosować w swoich urządzeniach zamienniki materiałów eksploatacyjnych, o ile jesteście przekonani o ich wysokiej jakości. Gdy w grę wchodzą zaawansowane technologicznie urządzenia drukujące i kserokopiarki Konica Minolta, nie można pozwolić sobie na używanie w nich niedostosowanych technicznie akcesoriów.

Możemy polecić Ci zamienniki renomowanej marki Katun, której tonery z serii Performance dostosowane są do wielu modeli urządzeń wielofunkcyjnych bizhub firmy Konica Minolta. Ich jakość praktycznie nie różni się od jakości materiałów oryginalnych, a także, co najważniejsze, będą one bezpieczne dla używanego przez Ciebie sprzętu i nie będą powodować ryzyka usterek.

Jest to łatwy sposób na zachowanie wysokiej jakości druku przy znaczącej redukcji kosztów zakupu materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących w firmie.

Serwis kserokopiarek Konica Minolta

Realizujemy zapotrzebowanie na serwis urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich popularnych producentów, które są dostępne na polskim rynku. Podejmujemy się różnorodnych działań serwisowych – od usuwania drobnych usterek po kompleksowe przeglądy i naprawy.

Jedną z naszych specjalizacji jest serwis urządzeń Konica Minolta.

Zaletą naszych usług serwisowych jest szybka reakcja i realizacja nawet do 4 godzin od zgłoszenia problemu, a także szeroki obszar naszych usług obejmujący terytorium całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy bezpośrednio z Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Chcesz otrzymać wycenę ? Napisz do nas!