Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w zespole wsparcia IT? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Jako nasza pracownik będziesz pracował w naszym kilkudziesięcioosobowym zespole specjalistów IT w zespole wsparcia użytkowników.

Na tym stanowisku odpowiedzialny będziesz, wraz z całym zespołem IT, za realizacje bieżących zgłoszeń, pomoc zdalną oraz monitorowanie środowiska serwerowego 24h dla ponad 5000 pracowników wewnętrznych dla jednej z największych firm w Polsce.

Jakie są cechy idealnego kandydata? Zdecydowanie wiedza z zakresu IT, dobra organizacja czasu pracy, zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, umiejętność pracy w zespole i  pod presją czasu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną z pozytywnym nastawieniem, lubiącą pomagać innym – chcielibyśmy Cię poznać!

Jesteśmy otwarci również na osoby niepełnosprawne, które są w naszym zespole  bardzo mile widziane.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

Lokalizacja

Nowa biała 29F, 09-411 Płock

Forma zatrudnienia

Pełen etat, umowa o pracę

Obszar pracy

0 i 1 Linia wsparcia użytkowników

Termin składania

Do 31.10.2023r.

Twoje kompetencje

 • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
 • Bardzo dobra znajomość systemu Windows (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
 • Bardzo dobra znajomość MS Office (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
 • Znajomość protokołu TCP/IP
 • Znajomość budowy komputera
 • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
 • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
 • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

 • Umowę o pracę na min.12 miesięcy
 • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń
 • Czasowa praca zdalna z domu
 • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
 • Przyjazna atmosfera i jasna komunikacja biznesowa
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników
 • Spotkania integracyjne
 • Premie świąteczne

Nie czekaj, aplikuj juz dziś!

GET STARTED

0$

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Jeśli uznamy, że posiada Pan/Pani doświadczenie i umiejętności, które mogą przysłużyć się do rozwoju naszej firmy, z przyjemnością zaprosimy Pana/Panią na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli tym razem nie uda nam się podjąć współpracy, poinformujemy Pana/Panią o zakończeniu rekrutacji.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy powodzenia

The final estimated price is :

Załącz plik (format *.doc, .docx lub *.pdf i rozmiarze do 5 MB):

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OBECNYCH I PRZYSZŁYCH REKRUTACJI ORAZ NEWSLETTERÓW REKRUTACYJNYCH

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w E-Integra Sp. z o.o. (ul. Zglenickiego 42, 09-411 Płock), a wykraczających poza ramy bezpośrednio określone przepisami prawa oraz danych szczególnych kategorii jeśli zostały podane przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem". Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej klauzuli informacyjnej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez E-integra Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku 09-411 przy ul. Zglenickiego 42 (Administrator) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z udziału w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez Administratora i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych w tym zakresie oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem". Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej klauzuli informacyjnej.

Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :