Serwis gwarancyjny komputerów

Doskonale rozumiemy, jak ważne są sprawnie działające komputery i laptopy w dzisiejszym świecie cyfrowym, ale jeśli posiadasz urządzenie na gwarancji producenta nie musisz się o to martwić.

W ramach realizacji takich gwarancji współpracujemy z trzema czołowymi producentami komputerów: Dell, Lenovo i HP, co oznacza, że wykonujemy dla nich specjalistyczne usługi gwarancyjne on-site (w miejscu instalacji urządzenia) dla ich produktów.

Niezależnie od tego, czy posiadasz laptopa czy komputer stacjonarny nasz serwis gwarancyjny naprawi go dla Ciebie.

serwis KM

Serwis gwarancyjny urządzeń drukujących

Ciężko jest wyobrazić sobie współczesne biuro bez drukarki. Jej awaria może skutecznie sparaliżować pracę na długi czas, ale bez obaw, nie z nami!

Zaufaj naszemu profesjonalnemu serwisowi gwarancyjnemu dla urządzeń drukujących HP i Konica Minolta. Niezależnie od potrzeb Twojej drukarki, nasz doświadczony zespół jest gotów zapewnić kompleksową opiekę, profesjonalne naprawy i terminowe wsparcie.

Skontaktuj się z nami dzisiaj i ciesz się niezawodnością i wydajnością swojej drukarki.

Serwis pogwarancyjny

Każde urządzenie ma prawo się popsuć. Awaria jednej małej części potrafi skutecznie unieruchomić całe urządzenie. Awaria po gwarancji nie musi oznaczać od razu wymiany urządzenia na nowe.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami oraz autoryzowanymi dystrybutorami, dzięki czemu mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych dla komputerów oraz urządzeń drukujących.

Wszystkie nasze naprawy wykonywane są profesjonalnie przy użyciu najwyższej jakości części i materiałów, aby zagwarantować Ci długotrwałe i niezawodne działanie urządzenia po naprawie.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!