Komputery, laptopy i sprzęt biurowy

Jesteśmy dostawcą komputerów i laptopów czołowych światowych producentów, takich Jak: DELL, HP, Lenovo, MSI, Asus, Acer, Apple. Staramy się, aby oferowany sprzęt spełniał zawsze najnowsze standardy na rynku i gwarantował najwyższą jakość. W naszej ofercie można również znaleźć podzespoły i akcesoria komputerowe takie jak: procesory, płyty główne, dyski,  pamięci ram, monitory, głośniki, myszki i klawiatury. Posiadamy też podzespoły do naprawy komputerów i laptopów, dzięki którym nasi serwisanci są w stanie naprawić Państwa urządzenia. Oferujemy również urządzenia biurowe takie jak drukarki, skanery i niszczarki.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, dlatego w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć sprzęt IT zarówno nowy jak i poleasingowy.

Infrastruktura serwerowa

Możemy dostarczyć Ci niezawodne i nowoczesne urządzenia od wiodących producentów. Wśród naszej oferty znajduje się sprzęt firm DELL, HP, Fujitsu, Qnap. Nasi konsultanci zajmujący się magazynowaniem danych przeanalizują i zaprojektują dla Twojej firmy efektywny i skalowalny system przechowywania danych, który będzie jednocześnie prostszy i tańszy niż Twoje dotychczasowe rozwiązanie w tym obszarze. Wszystko to przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa Twoich danych i zapewnieniu długoterminowej użyteczności Twojej inwestycji.

Gwarantujemy ciągłe monitorowanie urządzeń i usług serwerowych w połączeniu ze wsparciem we wdrażaniu konfiguracji i rozbudowie infrastruktury. Ale to nie wszystko – ponieważ traktujemy wszystkich naszych klientów jako równych partnerów, będziemy kontrolować utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa serwera i stale rejestrować zużycie procesorów i stan dysków oraz sieci.

Sprzęt sieciowy

Zaprojektowanie nowoczesnej i wydajnej infrastruktury sieciowej wymaga zintegrowania różnych urządzeń sieciowych, umożliwiających najefektywniejszą pracę tak aby wszystko działało bez zarzutów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo switche, routery, punkty dostępowe oraz całe niezbędne okablowanie.

Dysponujemy szeroką gamą produktów uznanych producentów sprzętu technologicznego jak np. TP-link, Ubiquiti, Lanberg. Proponowane przez nas technologie zapewniają dużą przepustowość sieci. Zdalne zarządzanie pozwala na nadzór nad urządzeniami z każdego miejsca.

Wybieramy dla naszych klientów rozwiązania najwyższej jakości, by dzięki ich wykorzystaniu w firmie mogli działać i sprawnie realizować swoje cele biznesowe.

Chcesz wiedzieć więcej ? Napisz do nas!