O SPÓŁCE

W 2010 roku z pasji do informatyki powstała E-integra sp. z o. o. Nasz zespół początkowo liczył 20 specjalistów IT, aktualnie na przestrzeni lat znacznie się powiększył, powstały liczne oddziały i przedstawicielstwa w całej Polsce.

Z myślą o Was ciągle się doskonalimy i rozwijamy aby zapewniać jak najlepszą obsługę. Lata praktyki pokazują, jak ważna jest właściwa obsługa informatyczna w firmie gwarantująca bezproblemową pracę, ograniczająca koszty i stwarzająca nowe możliwości.

Więcej

NASZA WIZJA

Stworzyliśmy podmiot od podstaw, starając się pozyskiwać naszych klientów uczciwością i pracowitością świadcząc usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Przez kilkanaście lat istnienia spółki kreujemy przyjazną atmosferę dla naszych pracowników oraz klientów. Współpracujemy z wieloma podmiotami z branży realizując wsparcie IT w całej Polsce oraz wspieramy się wzajemnie w biznesie.

Więcej

CO ROBIMY

Jesteśmy dostawcą komputerów i laptopów czołowych światowych producentów, takich Jak: DELL, HP, Lenovo, MSI, Asus, Acer, Aple. Staramy się, aby oferowany sprzęt spełniał zawsze najnowsze standardy na rynku i gwarantował najwyższą jakość. W naszej ofercie można również znaleźć podzespoły i akcesoria komputerowe.

Więcej