Sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania

Jesteśmy dostawcą komputerów i laptopów czołowych światowych producentów, takich Jak: DELL, HP, Lenovo, MSI, Asus, Acer, Apple. Staramy się, aby oferowany sprzęt spełniał zawsze najnowsze standardy na rynku i gwarantował najwyższą jakość. W naszej ofercie można również znaleźć podzespoły i akcesoria komputerowe.

Odpowiednie oprogramowanie usprawnia pracę firm i osób fizycznych. Najnowsze systemy operacyjne i oprogramowanie pozwolą zarządzać projektami w sposób kompleksowy, niezależnie od charakterystyki branży i jej potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania marki m.in. Microsoft, Insert, ESET i innych które zyskały uznanie klientów na całym świecie. Postaw na najlepsze oprogramowanie do komputera, które pozwoli Ci zoptymalizować najważniejsze procesy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując produkty dostosowane do Państwa potrzeb.  Staramy się aby zaproponowany przez nas sprzęt komputerowy i oprogramowanie spełniało Państwa oczekiwania.

Rozwiązania i Usługi IT

E-integra to przede wszystkim zespół specjalistów IT z bogatym doświadczeniem,  ludzi z pasją chcących pomagać innym w rozwiazywaniu problemów ze sprzętem IT i oprogramowaniem. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji 24/7 w ramach usługi helpdesk.  

W ramach świadczenia usług serwisowych nieustannie monitorujemy środowisko serwerowe aby unikać awarii i zapewnić bezproblemową pracę. Ponadto do naszych serwisantów możesz się zgłosić z każdym problemem IT. Z nami nie musisz obawiać się nowych technologii, pomożemy, doradzimy, zaproponujemy i wdrożymy najlepsze rozwiązanie.

Dlatego jeśli napotkasz problem ze sprzętem komputerowym lub potrzebujesz nowych rozwiązań, zadzwoń do nas na pewno Ci pomożemy!

 

Sprzedaż i wynajem urządzeń drukujących

Konica Minolta jako czołowy producent urządzeń drukujących oferuje wysokiej jakości rozwiązania dla przedsiębiorstw, które pomagają ograniczać koszty wydruków. Profesjonalna oferta obejmuje zarówno urządzenia których działanie optymalizuje procesy biznesowe jak i zarządzanie dokumentami. Urządzenia wielofunkcyjne marki Konica Minolta:

  • Zmniejszają koszty dzięki znaczącej redukcji zużycia papieru i tonera
  • Zmniejszają koszty energii w trakcie korzystania z urządzeń
  • Ograniczają negatywne oddziaływanie na środowisko poprzez zapobieganie powstawaniu odpadów

Oferujemy szeroki wybór urządzeń drukujących w przystępnych cenach A jeśli nie chcesz inwestować w zakup urządzenia, nie martw się u nas możesz je również wynająć na dowolny okres. Z nami nie musisz się martwić o serwisy, przeglądy i konserwacje urządzenia.