Oprogramowanie biurowe i systemy operacyjne

Odpowiednie oprogramowanie usprawnia pracę firm i osób fizycznych. Najnowsze systemy operacyjne i oprogramowanie pozwalają zarządzać projektami w sposób kompleksowy, niezależnie od charakterystyki branży i jej potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania marki Microsoft, która zyskała uznanie klientów na całym świecie. Postaw na najlepsze oprogramowanie do komputera, które pozwoli Ci zoptymalizować najważniejsze procesy.

Oferujemy systemy operacyjne i pakiety Office w różnych standardach, które możesz dobrać pod kątem swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się  pakiety do użytku domowego, wersje standardowe oraz rozszerzone wersje dla profesjonalistów. Wybierając nasz asortyment, masz gwarancję bezpieczeństwa i jakości.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem oprogramowania z bogatym doświadczeniem w branży IT. Postaw na sprawdzone i skuteczne oprogramowanie w domu i w firmie.

INSERT Programy do zarządzania firmą

InsERT - to programy dla małych i średnich firm - systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP.

W naszej ofercie jest wszystko to czego potrzebujecie. Poznajcie najpopularniejsze programy dla firm w Polsce Insert nexo:

  • Subiekt   - sprzedaż i magazyn
  • Rachmistrz   - księga przychodów i rozchodów
  • Rewizor - pełna księgowość
  • Gratyfikant - kadry i płace
  • Gestor - relacje z klientami
  • Biuro - biura rachunkowe

ESET Rozwiązania bezpieczeństwa IT

Chcesz mieć spokojną głowę o bezpieczeństwo swoich danych?  Niezależnie od tego czy jesteś klientem indywidualnym czy  firmą, czy znajdujesz się w domu czy biurze zawsze potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań, które gwarantuje ci oprogramowanie antywirusowe ESET.

Dla klientów indywidualnych mamy kompleksową ochronę bezpieczeństwa korzystania z Internetu, między innymi:  kontrola rodzicielska, kontrola dostępu do urządzeń, ochrona kamery internetowej, ochrona antyspamowa, ochrona bankowości internetowej co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

Jeśli posiadasz firmę to bezpieczeństwo twoich danych jest kluczowym elementem, dlatego chroń swoje komputery, smartfony, tablety i systemy operacyjne serwerów plików jednym typem licencji. Skontaktuj się z nami i poznaj elastyczne licencjonowanie produktów biznesowych ESET dopasowane do twoich potrzeb.

Chcesz poznać całą ofertę oprogramowania? Napisz do Nas!